O nas

Nam możesz zaufać

Fizjo-Kinesis to profesjonalne centrum profilaktyczno – rehabilitacyjne, które tworzy wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów dla których praca jest równocześnie pasją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i chęci ciągłego poszerzania wiedzy potrafimy zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi. Oferujemy Państwu pomoc multidyscyplinarnego zespołu fachowców a nasza szeroko rozbudowana oferta dostępna jest dla osób w każdym wieku. W swojej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nowoczesne metody terapii stosowane przez naszych terapeutów w połączeniu z pasją do zawodu pozwalają zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. W swojej ofercie oprócz kompleksowej rehabilitacji posiadamy również usługi z zakresu profilaktyki oraz proponujemy indywidualne wkładki ortopedyczne, wykonywane najnowszą, francuską technologią Podiatech Sidas Medical. Dzięki precyzyjnej diagnostyce stóp możemy wykonywać wkładki korekcyjne niwelujące bóle nóg i kręgosłupa oraz zapobiegające urazom wsród sportowców i osób aktywnych ruchowo.

Michał Migacz

Magister fizjoterapii, absolwent Akadami Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, właściciel Fizjo-Kinesis. Z fizjoterapią związany od prawie 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w placówkach medycznych oraz w trakcie prywatnej praktyki świadcząc usługi z zakresu rehabilitacji domowej. Zafascynowany holistycznym podejściem do pacjenta traktuje ciało człowieka jako całość. W swojej terapii wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas licznych kursów, a także pracę z ruchem ucząc pacjentów prawidłowych wzorców postawy. Zafascynowany fenomenem indywidualnych wkładek ortopedycznych i ich pozytywnym wpływem na ciało człowieka ukończył szkolenia z zakresu technik termicznego kształtowania wkładek ortopedycznych zorganizowane przez firmę PODIATECH Sidas Medical.

Co mówią o nas pacjenci

Muszę powiedzieć, że pełny profesjonalizm. Byłem już w kilku przychodniach, jednak do tej będę z pewnością nieraz wracał. Nowoczesne wyposażenie i super atmosfera. Po rozmowie z panią z Fizjo-Kinesis okazało się, że ból moich pleców może być spowodowany zwyrodnieniem kanału kręgowego, czego żaden inny terapeuta nie mógł wykryć…

Tadeusz

Gabinet terapeutyczny godny polecenia. Byłam na kilku masażach i muszę pochwalić. Zabiegi były przeprowadzone w fachowy sposób, dlatego mogę polecić. Obsługa też na wysokim poziomie, pozdrawiam.

Maria

Od dłuższego czasu miałam problemy ze stopami, ich ból nie pozwalał na swobodne poruszanie się po domu i po mieście. Pan z Fizjo-Kinesis polecił mi specjalne wkładki do butów. Odkąd je stosuje, ból już w ogóle nie jest odczuwalny. Mają bardzo dobry kontakt z pacjentem, miła atmosfera.

Elżbieta

Country